OBCHODNÍ MANAŽER
AC Jobs
Šumperk
před 2 dny

Máte komunikativní němčinu, zkušenosti na pozici Obchodníka a nyní hledáte novou pracovní příležitost? Výborně! Oddělení pro export v zavedené strojírenské společnosti nyní hledá Obchodního manažera, který rozproudí akvizice v zahraničí.

Neváhejte a pošlete mi svůj životopis ještě dnes! OBCHODNÍ MANAŽER - EXPORT

Pracovní náplň

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí (zejména sousední země)
  • udržování vztahu se stávajícími klienty
  • zpracování nabídek a kalkulací
  • reprezentace společnosti
  • spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
  • pracovní cesty do zahraničí (cca 20%)
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obchodní pozici
  • komunikativní znalost Německého jazyka podmínkou, ostatní jazyky výhodou
  • marketingové znalosti a vyjednávací schopnosti
  • Co nabízíme?

  • možnost podílet se na velkých projektech
  • provize z prodeje
  • možnost vzdělávání a rozvíjení vlastní kvalifikace
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvky na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • přátelské pracovní prostředí
  • možnost cestování
  • Požádat