Dělník/ce v práškové lakovně
LUCCO a.s.
Velké Albrechtice, Česká republika
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz
 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
 • Manipulační dělníci ve výrobě :

  Z : 27.8.2018. Místo výkonu práce Velké Albrechtice. Pracovní náplň : Navěšování výrobků na pojízdnou dráhu vyjíždějící do kabiny práškové lakovny, práškování a svěšování povrchově upravených výrobků z dráhy.

  Kontrola kvality, uložení hotových výrobků na sklad. Balení hotových výrobků určených k expedici. V případě dobré pracovní morálky a kvalitně odváděné práci možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou a navýšení mzdy.

  Vyučení není nutné, šikovné zaučíme. Nutná fyzická zdatnost. Zaměstnanecké výhody : Stravenky, měsíční a čtvrtlení odměny, zvýhodněné hlasové a datové tarify pro mobilní telefony, odměna za inovaci či úsporu nákladů, od 1.

  1.2019 penzijní připojištění. Telefonický kontakt od pondělí do pátku v čase 7 : 00 - 15 : 00 hodin. Osobní kontakt na výše uvedené adrese od 7 : 00 do 15 : 00 hodin.

  Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola

  Hrubá mzda : 16 000 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost