INŽENÝR KVALITY S AJ
AC Jobs
Jihomoravský kraj
před 8 dny

Hledáte práci na pozici INŽENÝR KVALITY S AJ na Vysočině? Preferujete stabilní mezinárodní společnosti, které Vám umožní rozvoj v oboru a využití cizích jazyků?

Pak hledáme právě Vás! INŽENÝR KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • Zabezpečování kvality nových projektů
  • Stanovování procesů kvality
  • Komunikace se zákazníky, řešení reklamací
  • Tvorba interní dokumentace, pravidelný reporting
  • Kooperace interních auditů
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici v automotive
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
  • Znalost 8D, ISO 16949, PPAP, APQP, FMEA
  • Aktivní přístup, organizační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • Stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost závodního stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a další odborné kurzy
  • Požádat