NAVÍJEČ ELEKTRO
AC Jobs
Brno
před 6 dny

Hledáte novou pracovní výzvu? Jste manuálně zruční, orientujete se v technické dokumentaci a chcete pracovat ve významné výrobní společnosti v Brně?

Pak jste ideální kandidát! Stabilní společnost v Brně hledá pracovníka na pozici : NAVÍJEČ ELEKTRO (19-23.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Ruční vsypávání cívek
  • Práce na základě technické dokumentace
  • Ochota pracovat do budoucna na 2 směny
  • Využití vazačských a jeřabnických znalostí
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ vzdělání technického směru
  • Manuální zručnost
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Vazačské a jeřábnické znalosti - VÝHODOU
  • Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Náborový příspěvek po zkušební době 20.000 Kč
  • Závodní stravování
  • Zkrácená pracovní doba 7,5 hod
  • Požádat