STAVBYVEDOUCÍ
AC Jobs
Karlovarský kraj
před 3 dny

Máte zkušenosti s vodohospodářskými, dopravními a inženýrskými stavbami? Jste nadšenec pro realizaci nových stavebních projektů s důrazem na výsledky a kvalitu odvedené práce?

Česká stavebně obchodní společnost z důvodu rozšiřování nových zakázek hledá : STAVBYVEDOUCÍ - vodohospodářské, dopravní, inženýrské stavby

Pracovní náplň

  • Řízení a organizaci stavební zakázky - od převzetí staveniště až po předání zakázky
  • Určování pracovního harmonogramu
  • Geodetické měření, vytyčení a sondy inženýrských sítí na stavbě
  • Dodržování a kontrola technologických postupů a kvality prováděných prací
  • Vedení potřebné administrativy
  • Komunikace s investorem i externími dodavateli, s vedením společnosti
  • Příprava podkladů pro mzdy a fakturaci
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
  • Praxi cca 4 roky se zaměřením na inženýrské sítě, komunikace, HTÚ
  • Zkušenosti s řízením velkých stavebních prací a s koordinací pracovního týmu
  • Technicko ekonomické myšlení, komunikační a organizační dovednosti, schopnost efektivního rozhodování
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Co nabízíme?

  • Zajímavou a nesterotypní práci zaměřenou na výsledek
  • Stabilní zaměstnání v české společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pravidelné kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 20 dní dovolené
  • K dispozici služební automobil, notebook, telefon
  • Lokalita : Plzeňský, Karlovarský, Středočeský kraj
  • Požádat