Kontrolor - procesní kontrola
ARGO-HYTOS s.r.o.
Vrchlabí, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

KONTROLOR - PROCESNÍ KONTROLA Náplň práce : vaší hlavní činností bude pravidelná kontrola kvality výrobních operací, kontrola prvních kusů, namátkové kontroly, sledování a vyhodnocování kvality výroby dílců a návrh nápravných opatření, sledování, kontrola realizace nápravných opatření v segmentu, analýza příčiny reklamací, návrh nebo inicializace nápravných opatření.

Vzdělání - ukončené středoškolské vzdělání technického směru (min.

výuční list). Požadavky - orientace v technické dokumentaci, orientace v technických normách, základní znalost o měřidlech, měřicích přístrojích a jejich praktickém použití, manuální zručnost, spolehlivost, časová flexibilita.

případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail : p.koskova argo-hytos.com. Mzda dle platných mzdových předpisů (od 20.000 Kč).

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost