BI SPECIALIST
AC Jobs
Česká republika
před 9 dny

Jste zkušený datový analytik? Je oblast data warehouse a business intelligence Vaší doménou? Ovládáte angličtinu? Máte dobré komunikační a organizační schopnosti?

Staňte se právě Vy naším kolegou! Stabilní a zavedená společnost hledá novou posilu svého týmu na pozici : BI SPECIALIST (50 - 60. 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • analýza datových struktur a modelů
  • vývoj nových řešení
  • práce v agilním prostředí
  • řešení problémů s databázemi
  • optimalizace výkonu databází
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
  • zkušenost s oblastí data warehouse a BI
  • znalosti technologií OLAP a BI reportingu
  • pokročilá znalost jazyka SQL
  • inovativní přístup
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • Co nabízíme?

  • bonusy a odměny
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti, relax zóna
  • jazykové a odborné kurzy
  • příležitost cestovat a dál se vzdělávat
  • práce v menším týmu
  • využívání špičkových technologií
  • práci v prestižní společnosti
  • Požádat