Process Modeler
Siemens, s.r.o.
Praha, CZ
před 18 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Siemens, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Siemensova 2715 / 1, Praha 515 (Praha), 15500
  • Přidáno : 3.6.2018
  • Inženýři projektanti, konstruktéři v oblasti elektronických komunikací :

    místo výkonu práce : Siemensova č.p. 2715 / 1, Stodůlky, 155 00 Praha 515

    kontakt : Jägerová Tereza, tel. : 724384164, e-mail : tereza.jaegerova siemens.com

    Náplň práce : návrh a automatizace procesů v Robotic Process Automation systému, vytváření procesních diagramů, analýza procesů a návrh na zlepšení stávajících procesů, spolupráce na optimalizaci procesů, řešení denních problémů

    Požadavky : zkušenost z oblasti účetnictví, nákupu nebo podobných odvětví, porozumění IT systémům, schopnost popsat obchodní procesy a udělat z nich pracovní schéma, schopnost zlepšovat procesy, schopnost tvořit procesy, zájem o moderní technologie, znalost angličtiny, němčina výhodou.

    o 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office

    o individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na

    kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní

    pojištění

    o příspěvek na stravování

    o možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)