Atraktivní přivýdělek, MOŽNÉ Z DOMOVA!!
Pavel Audy
Mladá Boleslav
před 15 dny

Přivýdělek formou obchodní činnosti v oblasti wellness za pomoci našeho online systému s využitím pc, internetu a telefonu.

Zajistíme kompletní zaškolení v oboru a také obchodu, takže předchozí zkušenosti nepožadujeme. Náplň práce : obchodní činnost a následný klientský servis.

Pro ambiciózní uchazeče je také možné pracovat i ve vedení obchodního týmu, předávat své zkušenosti a tím i dostávat extra provize z celého týmu.

Práci je možné vykonávat z velké části z domova. Požadujeme : Věk nad 18 let Středoškolské vzdělání (minimálně výuční list) Komunikativnost Uživatelská znalost práce na PC (email, world, práce ve vlasním systému) Časová dotace 10-

15h týdně Nabízíme : Atraktivní příjem Flexibilní pracovní doba Možná i kariéra s většími příjmy Práce z domova i v případě kariéry Přivýdělek, aniž by to ohrozilo Vaše současné zaměstnání Kompletní zaškolení Vzdělání : vyučení, vysokoškolské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, bakalářské Typ pracovního poměru : Zkrácený úvazek, Brigády, Práce na ŽL

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost