Strojník vibrolisu
PRESBETON Nova, s.r.o.
Bystrovany, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Výrobní závod Bystrovany u Olomouce, Bystrovany č.p.

215.

Nástup možný dle dohody. Náplň práce : obsluha vibrolisu na plnoautomatické lince na betonové výrobky, nastavování a úprava základních parametrů stroje pomoci PC, diagnostika a odstraňování poruch, základní údržba a úklid Požadujeme : SOU technického směru (strojní, elektro apod.

praxe ve výrobní společnosti, schopnost řešit praktické problémy, spolehlivost, samostatnost, iniciativa, výhodou průkaz řidiče motorového vozidla VZV, výhodou průkaz jeřábníka, vazače Nabízíme : možnost pracovního postupu.

Prac.

poměr na dobu určitou s možností na dobu neurčitou.

Zaměstnavatel poskytuje příspěvek na stravování nebo stravenky.

Dále také příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné čtvrtletní prémie stabilizační a motivační povahy, věrnostní prémie a výhodný tarif u T-

Mobile. Pro první kontakt prosím zašlete svůj životopis POUZE na veronika.kosikova presbeton.cz Nezapomeňte na sebe uvést kontakt.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost