Bankovní poradce/kyně pro významné podnikatele, Valašské Meziříčí
Komerční Banka
Valašské Meziříčí - Náměstí
před 4 dny

Environment

Orientujete se ve firemní ekonomice? Baví Vás komunikovat s lidmi? Nabízet služby? Máte rychlé a logické uvažování?

Pak v Komerčce držíme místo právě Vám!

Staňte se součástí týmu Komerční banky, držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2018 a Zaměstnavatel roku 2017 v regionu Praha.

Komerční banka (KB) je členem skupiny Société Générale. Je jednou z nejvýznamnějších bankovních institucí v České republice a v regionu Střední a Západní Evropy.

Poskytuje komplexní služby drobného, podnikového a investičního bankovnictví a díky výbornému know-how a zkušenostem zaměstnanců skupiny dosahuje konkurenceschopnosti portfolia svých produktů.

Mission

 • Aktivně nabízet produkty KB klientům a potencionálním zákazníkům v retailovém segmentu malých a středních firem *Provádět akvizice nových klientů
 • Poskytovat poradenský servis (obsluha klientů, kteří přichází na pobočku s konkrétním požadavkem)
 • Zpracovávat smluvní dokumentaci k uzavřeným obchodům vč. zadávání do bankovních systémů
 • Zodpovídat za obchodní výsledky, za plnění osobních obchodních plánů a za kvalitu poskytovaných služe b
 • Profile

  Co od Vás očekáváme?*Ideálně SŠ / VŠ vzdělání ekonomického zaměření, ale není to podmínkou*Zkušenosti v oblasti poskytování služeb a prodeje*Dobrá znalost AJ je výhodou*Orientace v segmentu retailového bankovnictví pro malé a střední podnikatele či firmy*Znalost účetních výkazů a principů podnikových financí*Organizační, komunikační a prodejní dovednosti*Orientace na výsledek, proklientský přístup, týmová spolupráce, flexibilita, zodpovědnost*Znalost práce s MS Office

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost