Konstruktér junior
Agentura Top Talent, s. r. o.
Bystřice pod Hostýnem, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Navrhování a konstrukce plastových dílů pro elektroniku. Konzultace s oddělením vývoje a technologie. Tvorba 2D a 3D dokumentace. Požadujeme : Min.

SŠ vzdělání technického směru. Znalost 2D, 3D návrhu SW Autocad Invertor, popř.

Rhinoceros. Analytické a koncepční myšlení. Velmi dobré komunikační schopnosti. Schopnost týmové i samostatné práce. Anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace.

Nabízíme : Perspektivní a zajímavou práci ve společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti IT a elektroniky. Příjemné pracovní prostředí a práci s nejmodernějšími technologiemi.

Pružnou pracovní dobu. Motivující finanční ohodnocení respektující Vaše znalosti a zkušenosti. Nejsme korporace, svou snahou a nápady tak můžete významně ovlivnit další vývoj produktu / projektu. Firemní benefity (např.

příspěvek na stravování, sick days aj.). Místo výkonu práce Holešov. Vzdělání : vysokoškolské, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost