TEAM LEADER
AC Jobs
Jihomoravský kraj
před 13 dny

Jsi komunikačně zdatný / á, máš obchodního ducha a přirozený talent k vedení menšího týmu? Nemáš problém s dodržováním pracovních procesů a k problémům se stavíš čelem?

Myslíš, že máš co nabídnout? Tak neváhej a ozvi se nám! Největší česká personální agentura se sídlem V Brně hledá kolegu / kolegyni na pozici TEAM LEADER

Pracovní náplň

  • Vedení týmu HR consultantů
  • Účast na obchodních schůzkách
  • Získávání nových obchodních partnerů
  • Komunikace s kandidáty
  • Podpora týmu spojená s dosahováním finančních plánů
  • Reportování nadřízenému
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ zdělání
  • Praxi v obdobné oblasti spíše jako výhodu
  • Chuť pracovat s lidmi a vést tým
  • Umění obchodního vyjednávání a navazování vztahů s klienty
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni nejlépe středně pokročilá
  • Člověka orientovaného na výsledek s férovým jednáním
  • Loajální, příjemnou a komunikativní osobnost
  • Aktivního řidiče
  • Co nabízíme?

  • Práci s fajn lidmi
  • Zajímavé motivační finanční ohodnocení (fix + odměny dle dosažených cílů)
  • Soutěže pro zaměstnance
  • Dovolená navíc dle odpracovaných let
  • Sick days
  • Kafeterie na pracovišti + stravenky
  • Kancelář v centru Brna
  • Požádat