Konzultant prodeje
Alza.cz a.s.
Plzeň
před 2 dny

Dokážeš prodat eskymákovi velblouda? Ne? Nevadí. Stejně je nevedeme. Důležité je, že už jsi mu prodal chytrý telefon a k němu sluchátka, kryt a powerbanku.

A taky mu vysvětlil, že potřebuje pojištění proti rozbití pro případ, kdyby narazil na rozzuřeného mrože.

Protože bys možná rád pracoval v české firmě budované mladými lidmi, kde budeš moci cítit přirozeně a dostanou se ti do rukou všechny nejmodernější technologie na trhu.

Navíc o tvém příjmu konzultanta nebude rozhodovat rozmar korporátního chlápka s naškrobeným límečkem, ale ty sám. Žádný horní limit přitom není.

Čím víc se ti daný měsíc daří, tím víc vyděláš. Dobří konzultanti si běžně přijdou i na 45 000 Kč měsíčně . Dobré, ne?

Předně bys měl vědět, že tě jen tak nehodíme do vody. Ledaže by se nějak zvrhnul firemní večírek. Než tě totiž vypustíme na naše zákazníky, projdeš nejprve důkladným školením , abys věděl, co a jak.

No a pak budeš dělat, co každý dobrý obchodník dělá už celá staletí. Prodávat. Prodávat lidem, co chtějí, i věci a služby , co se jim hodí, ale třeba o tom ještě neví.

A ze všeho samozřejmě dostaneš provizi . No a ve zbytku času si budeš se zákazníky povídat, radit jim, pomáhat s reklamacemi.

Měl bys mít zkušenost s aktivním prodejem zboží či služeb . Velmi důležité také pro nás je, abys měl chuť si obchodem pořádně vydělat a dokázal kvůli tomu zákazníky sám aktivně oslovit .

Třeba i tak, že zvedneš telefon a prostě jim zavoláš.

Současně bychom chtěli, aby ses nebál navrhnout cokoliv nového , co by mohlo prodeji našeho zboží i služeb pomoci. Každý dobrý nápad je v Alze odměněn.

Předně ti hodně zjednodušíme přemýšlení, co kde koupit. Alza toho totiž prodává opravdu hodně a ty na zboží získáš výraznou zaměstnaneckou slevu .

Takže nebude dávat smysl nakupovat jinde. Taky ti nabídneme jasnou cestu dalšího kariérního růstu, po které můžeš jít a sbírat zkušenosti a povýšení.

Pokud máš rád pohyb, určitě ti udělá radost dotovaná Multisport karta a pokud se rád rozvíjíš duševně, můžeš se zdarma přihlásit na desítky našich vzdělávacích a jazykových kurzů .

No a taky ti samozřejmě dáme stravenky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost