SPECIALISTA VZDĚLÁVÁNÍ
AC Jobs
Prostějov
před 9 dny

Máte technické vzdělání? Máte zkušenosti s výukou technických předmětů? Hledáte zajímavou příležitost ve firmě, která má budoucnost?

Neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici : SPECIALISTA VZDĚLÁVÁNÍ

Pracovní náplň

  • organizace a rozvoj vzdělávacího střediska
  • vzdělávání nových i stávajících zaměstnanců firmy
  • Spolupráce s odbornými školami
  • úzká spolupráce s výrobou
  • tvorba reportů a vnitropodnikových směrnic
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxi v oblasti výuky technických předmětů
  • znalost práce s PC
  • základní znalost anglického jazyka
  • Co nabízíme?

  • zázemí zavedené mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, možnost i ve formě finančního bonusu
  • zajímavé finanční ohodnocení s možností získání bonusů
  • 13. plat
  • možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
  • Podporu vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • pořádání sportovních a firemních akcí
  • Požádat