Business Unit Manager
Alza.cz a.s.
Praha
před 7 dny

Jsme Alza.cz a to, že je nás všude vidět a jsme jedničkou na poli české e-commerce znamená, že máme ve svých řadách chytré a zkušené lidi, kteří společně táhnou za jeden provaz.

Hledáme obchodní talenty na řízení celých týmů. Co od Tebe očekáváme?Že se nezalekneš vícekolového výběrového řízení, kde nás přesvědčíš o svých obchodních dovednostech a myšleníŽe nás přesvědčíš v těch nejzákladnějších obchodně-

strategických úvahách.Jsi tělem i duší rozený obchodník.Máš výborné kupecké počty - prostě rychle si srovnáš v hlavě co se vyplatí a co už ne.

Používáš selský rozum a v nových situacích si vždycky lehce poradíš.Poradíš si s těžšími logickými úlohami - každý den tu řešíme spoustu nových situací.

Máš velkou motivaci skočit do e-commerce, chceš se rychle doučit co Ti chybí a být u velkých businessových změn.Rád / -a se učíš, přicházíš věcem na kloub.

 • Umíš vyjednávat interně i externě.Máš schopnost získat, číst a analyzovat data - vládneš funkcím v excelu - jsme on-line o datech to u nás prostě je ;
 • Co bude Tvojí náplní práce : Veškerá činnost kolem zodpovědnosti za růst svěřeného segmentu na trzích V ČR / SK a EU.Fokus na sortiment, nacenění, služby a promo důležité pro perfektní zákaznickou zkušenost.

  Co na oplátku slibujeme my?Jednání narovinu a obrovskou on-line zkušenost.Práci pro jedničku se všemi svými výhodami i riziky.

  Možnost být u zrodu či rozvoje miliardových e-shopů.Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru.Neustálé vzdělávání -

  máme více než 150 otevřených interních kurzů napříč všemi oblastmi (efektivita práce, UX, finance, IT, SEO, osobnostní typologie, HR, Web, Customer Care, grafika, jazyky, on-

  line marketing, GA, firemní knihovna).Finanční ohodnocení vázané na plnění cílů.Neformální pracovní atmosféru s férovými pravidly, bez politiky a zdlouhavých procesů.

  Posunuli jsme se v žebříčku na 2. místo v 100 obdivovaných firem České republiky roku 2018 . Přejeme, ať to klapne!

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost