VŠEOBECNÁ SESTRA S OSVĚDČENÍM
SPA HOTEL THERMAL
Pavlova, Karlovy Vary
před 47 dny

Jste kvalifikovaná všeobecná sestra? Chcete pracovat v oboru lázeňské a rehabilitační péče ve zdravotnickém zařízení, jehož klienti jsou většinou cizinci?

 • Pro výkon práce je stanovena min. SZŠ, registrace dle zákona č. 96 / 2004 Sb., uchazečka by měla být schopna základní konverzace s klienty v angličtině, němčině, popř. ruštině.
 • Nabízíme moderní pracovní prostředí v rozvíjejícím se hotelu, odpovídající ohodnocení práce, pracovní poměr na dobu neurčitou, zaměstnanecké stravování, zahraniční rekreace, možnost osobního rozvoje a další benefity.
 • Maminkám na rodičovské dovolené nabídneme možnost zkráceného úvazku (práce na procedurách pondělí, středa, pátek, od 9,30 do 11,30 hod).
 • Nástup od dle dohody. Smluvní měsíční mzda od 24.000 Kč (plný úvazek).
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost