TECHNOLOG CNC S ANGLIČTINOU
AC Jobs
Trutnov
před 23 hodinami

Hledáte práci technologa? Chcete pracovat pro nadnárodní, stabilní společnost zaměřenou na automotive? Mluvíte anglicky a chcete jazyk aktivně využít?

Chcete se podílet na práci s nejmodernějšími technologiemi? Pak hledáme právě Vás na pobočku do Královéhradeckého kraje na pozici : TECHNOLOG CNC S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • programování CNC strojů
  • zodpovědnost za řízení všech technologických procesů při zavádění nových výrobků
  • návrhy a přípravy CNC programů
  • komunikace s dodavateli strojů
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • zkušenosti na podobné pozici
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Co nabízíme?

  • zajímavé platové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • jazykové kurzy, školení
  • příspěvky na kulturu a sport
  • místo výkonu práce : okres Trutnov
  • Požádat