TECHNIK REALIZACE ROZVADĚČŮ
AC Jobs
Kroměříž
před 2 dny

Jste elektroinženýr, který hledá novou práci, kde by se mohl realizovat? Zajímají Vás elektrorozvaděče a anglický jazyk ovládáte alespoň na mírně pokročilé úrovni?

Reagujte ještě dnes na pozici TECHNIK REALIZACE ROZVADĚČŮ na Kroměřížsku právě teď! Významná elektrotechnická společnost hledá kolegu do svých řad na pozici : TECHNIK REALIZACE ROZVADĚČŮ (20 30 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Komplexní realizace na dané zakázce
  • Návrhy schémat NN rozvaděčů
  • Komunikace s výrobním oddělením
  • Občasné výjezdy za zákazníky
  • Jednání se zákazníky a kontrola montáže
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ v oboru elektro
  • Zkušenosti v oblasti NN rozvaděčů výhodou
  • Vyhláška 50 min. 5
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Orientace v prostředí E-PLAN
  • Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní a uznávané společnosti
  • Finanční odměny
  • Odborný a profesní růst
  • Firemní stravování
  • Zajímavé volnočasové aktivity
  • Požádat