EMBEDDED SW PROGRAMÁTOR
AC Jobs
Ústecký kraj
před 8 dny

Ovládáte programovací jazyk C? Chcete pracovat na embedded vývoji software pro zdravotnické produkty a zlepšovat kvalitu života pacientů?

Pojďte se podílet na zajímavých projektech, které máte možnost ovlivňovat!

Pracovní náplň

  • Vývoj embedded softwaru v C
  • Rozvoj oblasti IoT (internet of things)
  • Komunikace se zahraničními pracovišti
  • Příprava technické dokumentace
  • Co požadujeme?

  • Zkušenost s programováním v C alespoň 1 rok
  • VŠ / SŠ elektrotechnického směru
  • Znalost ARM (Cortex) nebo STM32
  • Pokročilá znalost AJ
  • Výhodou znalost Win32, C++, C#, AVR, Eclipse, GIT
  • Co nabízíme?

  • Možnost částečného home office
  • Systém kafetérie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní školka
  • 13. plat
  • Dotované obědy
  • Vzdělávací kurzy atd.
  • Lokalita : Slaný
  • Požádat