Group graphic designer
Dobrá práce.cz
Zlín , CZ
před 1 dnem
source : Dobrá práce.cz

Požadavky

Pro našeho významného klienta, který působí na finančních trzích, hledáme do marketingového týmu ve Zlíně nového kolegu / kolegyni na pozici Group Graphic Designer

Co potřebujeme, abyste měli :

  • perfektní znalost produktů Adobe, nejvíce Indesign, Photoshop a Illustrator
  • zkušenosti s grafikou pro online výhodou
  • kreativitu, invenci, vlastní nápady a samostatnost
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • komunikativnost a schopnost spolupráce v týmu
  • zodpovědnost za dodání podkladů v termínech
  • Nabízíme :

  • možnost podílet se aktivně na mezinárodním rozvoji
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • příjemné a reprezentativní pracovní prostředí ve Zlíně
  • osobní rozvoj a kariérní růst
  • podporující tým kolegů
  • Pracovní náplň

    Jaká bude Vaše pracovní náplň :

  • kreativní práce jako je tvorba nových vizuálů či koncepce kampaně pro všechny naše značky a trhy (ČR, Malta, UK);
  • příprava tiskovin a marketingových materiálů pro interní i externí komunikaci;
  • spolupodílení se na tvorbě a udržování firemního stylu a budování corporate identity všech značek;
  • vytváření bannerů, ořez fotek atd. Plat : 35-55.000
  • Město : Zlín