Vedoucí skladu a logistiky
TL Parts s.r.o.
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Staňte se členem týmu firmy TL Parts, která je součástí skupiny BPW Aftermarket Group.

Jsme obchodní firma, zabývající se prodejem ND v segmentu LKW a Vaším úkolem u nás bude odpovědnost za vedení menšího týmu spolupracovníků, organizace skladových procesů, komunikace se zákazníky a dodavateli zboží a služeb.

Požadujeme : Nebát se v práci umazat , nejedná se o nudnou kancelářskou práci. Očekáváme samostatnost a spolehlivost, ochotu učit se novým věcem.

Schopnost vést a motivovat tým spolupracovníků. Znalost skladových a logistických procesů.

Komunikativní znalost AJ nebo NJ.

Při práci u nás Vám také pomůže komunikativnost, strategické myšlení a schopnost řešit provozní záležitosti.

Výhodou je znalost prostředí distribuce, specifikace a prodeje náhradních dílů na motorová vozidla.

Nabízíme : Perspektivní a zajímavou práci Pravidelný výplatní termín Věk není rozhodující Příjemné pracovní prostředí středně velké rodinné firmy Jednosměnný provoz Pracovní smlouva na dobu neurčitou, HPP Sick days Pravidelné školení i v zahraničí, podporu kolegů Možnost seberealizace, samostatnost Vzdělání : bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, vyučení Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost