Obchodní zástupce
Tawesco s.r.o.
Kopřivnice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

z. : 6.3.2017, a. : 25.9.2018. Očekáváme : SŠ / VŠ technického směru Prodejní dovednosti a praxi v prodeji strojírenských produktů Zvládne komunikaci v anglickém jazyce (úroveň B2) Pokročilé znalosti MS Office Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti Řidičský průkaz sk.

B Pracovní náplň : Samostatné řízení obchodních případů a projektů, uzavírání obchodních smluv, objednávek s tuzemskými i zahraničními klienty Organizování obchodních aktivit v oblasti vyhledávání nových obchodních možností na evropském trhu Pravidelný kontakt se zákazníky Poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží a služeb zákazníkům Aktivní spolupráci s útvary výrobních provozů Nabízíme : Práci v Kopřivnici Pružnou pracovní dobu 5 týdnů dovolené v kalendářním roce Příspěvek zaměstnavatele na stravování Benefitní program Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění Možnost studia anglického nebo německého jazyka Info.

na tel. : 703 477 895, p.

Zbýň, e-mail : kariera tawesco.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost