Výrobní ekonom
KDYNIUM a. s.
Kdyně, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Co očekáváme : VŠ / SŠ vzdělání ekonomického směru Pečlivost, přesnost, spolehlivost, samostatnost Dobré ekonomické a analytické myšlení Vaší náplní práce bude : Provádění operativních změn kalkulací podle vývoje nákladů Komunikace a spolupráce s ostatními odd.

ve společnosti pro získávání vstupů pro analýzy a předávání výstupů. Příprava podkladů pro rozpočet, vypracování rozpočtu a odhad nákladů.

Kontrola překročení rozpočtů, analýzy typu skutečnost vs.

plán Tvorba propočtů očekávání (Forecasting) Provádění finanční analýzy společnosti Hledání nápravných opatření vedoucích ke zlepšení hospodaření společnosti Sestavování rozpočtů jednotlivých projektů Projektový controlling Aktivní spolupráce se všemi odděleními Co Vám můžeme nabídnout : příspěvek na dovolenou jubilejní odměny příspěvek na dopravu podnikové jazykové kurzy příspěvek na stravné-

stravenky příspěvek na životní pojištění týden dovolené navíc (rekondiční volno) práci ve stabilní české firmě firemní mobil profesní kurzy

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost