SMĚNOVÍ KONTROLOŘI
LINAPLAST s.r.o.
Kralice na Hané, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte zasílejte na adresu : kariera linaplast.cz.

Více informací sdělí paní Škrabalová tel. : 583 037 124 (v době 8 : 00-16 : 00 hod.). Požadujeme : - SŠ vzdělání s maturitou technického směru -

2 roky praxe - Znalost čtení výkresové dokumentace - Uživatelská znalost PC - Znalost IS Palstat - výhodou - Znalost postupů měření ručními měřidly -

Znalost metodiky SPC, MSA Náplň práce : řídit se systémem kvality zavedeným ve společnosti, uvolnění / neuvolnění výroby prostřednictvím 1.

uvolněného kusu, průběžná kontrola dílů dle kontrolních plánů, identifikace nalezených neshod, provádění a zaznamenávání výsledků předepsaných měření dle KP, provádění vstupní kontroly a značení expedičního balení předepsaným způsobem, dodržovat zásady OŽP a předcházet jeho znečištění.

Nabízíme : práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, 25 dní dovolené, plně hrazené stravenky, příspěvek na dopravu, firemní benefity (prémie, firemní akce, bonusy při životních a pracovních jubileích, flexipassy), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, zaškolení pro danou pozici, možnost karierního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost