Obchodní zástupce (m/f - 50+) s možností samostatné výdělečné činnosti
NIKI Business Services s.r.o.
Plzeň
před 16 dny
 • Hledáte novou výzvu? - Přejete si co nejvíce svobody a osobní odpovědnosti - Chcete si určovat svůj příjem sami? - Jste pracovití a umíte lidi inspirovat?
 • Zajímáte se o úspěšné lidi a chcete se dozvědět tajemství jejich úspěchu? PAK JSTE U NÁS NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ! BPH BRITISH PUBLISHING HOUSE publikuje životopisy úspěšných osobností a nabízí sympatickým, komunikativním a zodpovědným lidem zajímavou práci s možností férového výdělku.
 • Požadujeme : VAŠE ÚKOLY Setkání jsou dohodnutá v okruhu 50 km od Vašeho domova a na základě osobního rozhovoru vypracujete profesní životopis.

  Následně prezentujete networking a encyklopedii, ve které bude životopis publikován. Přesnost při administrativních úkonech ukáže, zda pro nás budete spolehlivým partnerem.

  Při všech procesech a organizaci Vás podpoříme prostřednictvím naší databáze. Pracovní podklady potřebné k pracovní činnosti obdržíte od nás.

  Rádi Vám také nabídneme příležitost i pro vedlejší pracovní činnost. Nabízíme : NABÍZÍME : - Férové finanční ohodnocení -

  Vlastní kapitál není nutný - Osvědčený koncept pro samostatnou výdělečnou činnost - Profesionální bezplatné zaškolení a zapracování i profesionální podpora -

  Atraktivní a inspirativní činnost Vzdělání : vysokoškolské, postgraduální, vyšší odborné, bakalářské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Brigády, Práce na ŽL

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost