TESTER/KA ELEKTRONIKY A MOBILNÍCH APLIKACÍ
AC Jobs
Praha hl. Město
před 5 dny

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!

Pracovní náplň

  • testování elektroniky a různých mobilních aplikací v oblasti automotive
  • možnost testování i v provozu
  • cestování v rámci EU
  • reporting nalezených chyb
  • Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • ochota cestovat z důvodu cestování v rámci EU
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti s diagnostikou a kódování SW v automobilu
  • základní znalost systému Android, iOS a Windows
  • orientaci v automobilové elektronice
  • výhodou znalost principů komunikace CAN bus sběrnic
  • zkušenosti s manuálním testováním SW velkou výhodou
  • Co nabízíme?

  • zázemí ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • příspěvky na stravování, penzijní pojištění..
  • systém Cafeterie
  • výhodné pořízení vozu Škoda Auto
  • místo pracoviště : Mladá Boleslav / Praha
  • Požádat