TESTER/KA ELEKTRONIKY A MOBILNÍCH APLIKACÍ
AC Jobs
Praha hl. Město
před 38 dny

Zajímají Vás automobily, hledáte práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jste tím pravým kandidátem pro nás!

Pracovní náplň

  • testování elektroniky a různých mobilních aplikací v oblasti automotive
  • možnost testování i v provozu
  • cestování v rámci EU
  • reporting nalezených chyb
  • Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • ochota cestovat z důvodu cestování v rámci EU
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zkušenosti s diagnostikou a kódování SW v automobilu
  • základní znalost systému Android, iOS a Windows
  • orientaci v automobilové elektronice
  • výhodou znalost principů komunikace CAN bus sběrnic
  • zkušenosti s manuálním testováním SW velkou výhodou
  • Co nabízíme?

  • zázemí ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • zkrácená pracovní doba 37,5 hodin týdně
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • příspěvky na stravování, penzijní pojištění..
  • systém Cafeterie
  • výhodné pořízení vozu Škoda Auto
  • místo pracoviště : Mladá Boleslav / Praha
  • Požádat