JUNIOR NÁKUPČÍ S NJ
AC Jobs
Ústecký kraj
před 10 dny

Jste čerstvý absolvent a zajímáte se o uplatnění v nákupu? Chcete mít zajímavou práci, při které se nikdy nebudete nudit?

A mluvíte plynně německy?

Pracovní náplň

  • Nákup materiálu a administrace objednávek
  • Komunikace s dodavateli
  • Řešení reklamací
  • Spolupráce v rámci nákupního týmu
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Pokročilou znalost němčiny
  • Znalost MS Office, příp. SAP
  • Praxi nemusíte mít, hlavní je chuť učit se novým věcem
  • Co nabízíme?

  • Možnost profesně růst ve stabilní zahraniční společnosti
  • Týden dovolené navíc + Sick Day
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Lokalita : Ústí nad Labem
  • Požádat