HR konzultant náborář - personální agentura
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Praha-Lysolaje, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Do naší společnosti působící na trhu více jak 10 let hledáme schopného lidského zaměstnance na pozici HR specialista náboru který bude s nadšením oslovovat uchazeče na volná pracovní účastnit se výběrových řízení a bude společně s dalšími kolegy podporou zaměstnanců v našich provozech.

Náplň práce : Zodpovědnost za proces náboru a výběru zaměstnanců Příprava a zadávání inzerce volných pracovních pozic na jednotlivé inzertní servery a další inzertní zdroje Vedení přijímacích pohovorů Příprava pracovních smluv a související administrativa Komunikace se stávajícími uchazeči a jejich podpora v provozu Kontrola docházky zaměstnanců a příprava podkladů pro účetní oddělení Požadujeme : SOU / SŠ vzdělání Velmi dobrá znalost českého jazyka podmínkou Prokazatelnou zkušenost s náborem a výběrem zaměstnanců Kreativní přístup hledání nových řešení v náboru Komunikativní osobnost Zkušenosti v prostředí sociálních sítí (Facebook aj.) Řidičský průkaz sk.

B aktivní řidič / ka Samostatnou osobnost s týmovým duchem Nástup ihned Nabízíme : příjemný a pohodový pracovní kolektiv s neformální atmosférou kvalitní fixní plat + provizní složka dle výkonu kafetérie multisport karta teambuildingové akce home-

office chytrý telefon s neomezeným tarifem notebook kancelář v Praze přímo u metra Hradčanská nástup ihned Jste komunikativní osobnost?

Baví Vás jednat s klienty a vyjednávat s nimi obchodní podmínky? Zaujala Vás nabídka práce u naší společnosti? Neváhejte nám zaslat Váš životopis pomocí odkazu níže.

Těšíme se na Vaši reakci.

Vedení společnosti JOB LEADER CZECH s.r.o.

Vzdělání : vyšší odborné, vyučení, bakalářské, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek