Finanční účetní
Alza.cz a.s.
Praha
před 9 dny

Ruku v ruce s růstem společnosti, roste i oddělení financí, proto hledáme odborníky v oblasti financí a účetnictví.

Naše představa je najít kolegu, který je stejný blázen do čísel, účetnictví a analýz jako náš tým financí. Zároveň také bude mít prokazatelné zkušenosti a znalosti v účetnictví ve velké firmě, chuť učit se nové věci.

neposlední řadě hledáme člověka, který má potřebu být součástí týmu s přátelskou atmosférou, kterou bude spolu s námi vytvářet.

Znáte odpověď na otázky níže, tak pošli svůj životopis : Víš co je forward?Víš co se skrývá pod 261?Znáš aspoň pět platebních metod?

Je anglický jazyk tvůj koníček?Říka ti něco cash pool? Co bude Vaši pracovní náplní : Samostatně zpracovávat účetnictví s podporou ostatních kolegůMít na starosti účty spojené s bankovními operacemi včetně intercompany operacíÚčtovaní derivátových obchodu a peněžních tokůPřipravovat a zpracovávat závěrky ve spolupráci s hlavním účetnímProvádět analýzy a reportySpolupracovat s ostatními členy v rámci týmu financiMít snahu rozšiřovat své odborné znalosti dle aktuálního dění a rychle reagovat Co očekáváme, že budete vědět : Zkušenost na pozici účetní ve velké společnostiAnglický jazyk na pokročilé úrovni, jelikož ji budeš denně využívatOchotu učit se nové věci a nebát se inovacíSchopnost se rychle rozhodovat a přebrat za své rozhodnutí zodpovědnostOrientace na čísla, analytické a logické myšleníSchopnost pracovat s velkým množstvím datExcel na profesionální úrovni Co Ti za to vše nabízíme : Skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru a rádi své znalosti sdílí s ostatnímiMožnost dělat věci, které jinde v České republice, se nedělajíModerní a pohodlné pracoviště s možností zacvičit si ve firemní posilovně, zrelaxovat si v solné jeskyni, zahrát si s kolegy fotbálek nebo vylézt na boulderovou stěnuOsobní zodpovědnost za dosažené výsledkyMožnost osobního růstu, školení a dalšího vzděláváníZajímavé finanční ohodnocení a kvartální odměnyDalší zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport karta, zaměstnanecké slevy atd.)

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost