Výrobní dělník - navěšování a svěšování materiálu
Wiegel Pravčice žárové zinkování s.r.o.
Pravčice, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Wiegel Pravčice žárové zinkování s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Pravčice , Hulín (Pravčice), 76824
  • Přidáno : 7.6.2018
  • Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení :

    PRACOVIŠTĚ Pravčice - nový výrobní areál

  • Náplň práce : navěšování materiálu určeného k pozinkování, vstupní kontrola materiálu, svěšování materiálu po pozinkování, čištění, třídění, balení materiálu, výstupní kontrola materiálu
  • Požadavky : vzdělání nižší střední odborné, vhodné i pro absolventy, manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, zdravotní stav k výkonu práce
  • nástup možný ihned, PD Po-Pá 6 : 00-14 : 30
  • benefity : 5 týdnů dovolené, prémie za produktivitu, roční odměny, příspěvek na stravování, další benefity
  • kontakt osobně na pracovišti pouze každé pondělí v čase 12 : 00 - 16 : 00 hod. nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-
  • mail : antonin.kozubik wiegel.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (7 : 00 - 17 : 00 hod.)

    Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné