TECHNIK
Wilan Technologies s.r.o.
Plzeňský kraj, CZ
před 8 dny
source : HyperPráce.cz

Obory : Bezpečnost, Energetika, IT správa systému, hardware, Služby zákazníkům, Technika, elektrotechnika

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Hledáme nového člena rodiny WiLAN!

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost podnikající v oboru bytového a průmyslového zabezpečení. Naše firemní rodina nyní hledá dalšího člena, TECHNIKA v oboru elektro pro Plzeňský kraj.

Tvá role bude spočívat v péči o naše stávající i nové klienty, v řešení jejich technických požadavků, oživování nově instalovaných systémů, udržování stávajících ve skvělé kondici a testování nových technologií.

To vše v oblasti EZS, EPS, CCTV, ACS.

Pro svou práci budeš dobře vybaven pracovními pomůckami :

  • automobilem s ledničkou v autě (s možností využití i pro soukromé účely),
  • mobilním telefonem (i pro soukromé účely),
  • notebookem,
  • kompletním oblečením
  • technickým zázemí firmy se zásobenou ledničkou a dalším občerstvením : ).
  • Důležité pro Tvé přijetí budou :

  • vzdělání v oboru elektro,
  • ZKUŠENOST v oblasti CCTV, EZS, EPS, EKV technologiích alespoň 1 rok,
  • vyhláška č. 50 / 1978 Sb.,
  • pozitivní přístup k práci,
  • základní znalost AJ,
  • výborné organizační a komunikační dovednosti a týmový duch.
  • Práce je na PLNÝ ÚVAZEK, nicméně pracovní doba je u nás FLEXIBILNÍ.

    Odměnou za plnohodnotné a kvalitní plnění role Ti bude :

  • 28 000 35 000 KČ MĚSÍČNĚ (v závislosti na Tvých znalostech a dovednostech) + další interní odměny,
  • automobil a mobilní telefon (možno i pro soukromé účely),
  • kvalitní zázemí a občerstvení na pracovišti,
  • stravenky za každý odpracovaný den
  • dynamické prostředí a přátelský kolektiv.
  • Naše práce nás baví, a tak jsou nové nápady a proaktivní přístupu nás velice vítány : )

    ZAŠLI NÁM PÁR SLOV O SOBĚ a svých pracovních zkušenostech a znalostech, (příp. životopis) a buď u našeho dalšího rozvoje spolu s námi.

    Už se na Tebe těší kolegové z WiLANu!