Asistenka prodeje v obchodu s oblečením 118 Kč/hod
Dobrá práce.cz
Praha (okres Praha hl.m.), CZ
před 9 dny
source : Dobrá práce.cz

Datum : 8.6.2018 ID : 1337030

Pracovní nabídka

Informace o pracovním místě :

Do obchodu s oblečením hledáme milou a komunikativní slečnu na dlouhodobou spolupráci, která by pracovala jako asistenka prodeje.

Náplň práce : řazení, skládání a vybalování oblečení na prodejně, úklid prodejny, práce na prodejně

Místo práce : Praha - Václavské nám.

Termín práce : možnost výběru směn

Požadujeme :

  • pečlivost a spolehlivost
  • Nabízíme :

  • 118 Kč / hod (výplata 1x týdně)
  • DPČ
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • možnost výběru směn Plat : 118 Kč / hod
  • Město : Praha

    Klient : Proplusco Group s.r.o.

    Termín uzávěrky : 20.06.2018