operátoři výroby
CMS Consulting s.r.o.
Králův Dvůr
před 3 dny
source : Fajn brigády.cz

Informace o pracovním místě

OPERÁTOŘI VÝROBY - místo výkonu : Králův Dvůr. Upřesňující informace : pracovní doba 6 / 8 hodin denně, Do naši výrobní dílny v Králově Dvoře u Berouna přijmeme operátory pro ruční práce.

Jedná se především o kompletaci výrobků, kontrolu kvality, třídění, čištění a balení. Požadavky : manuální zručnost, trpělivost, pečlivost, zodpovědnost.

Nabídka : moderní a čisté pracovní prostředí v novém objektu, dlouholeté zkušenosti se zaměstnáváním zdravotně postižených, bezbariérový objekt, dvousměnný provoz, stabilní a dlouhodobé zaměstnání v tradiční české společnosti (po roce možnost zaměstnání na dobu neurčitou), pracovní smlouva přímo se zaměstnavatelem (ne s agenturou práce), příspěvek na dopravu do zaměstnání, placené přesčasy, pravidelné měsíční odměny.

Nástup možný ihned. Kontakt přes tel. či email.

Sdílej, pracuj, bav se!

 • Doporučit kamarádovi
 • Poslat na email
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost