Junior IT auditor/-ka
ČSOB
Praha-Radlice, Česká republika
před 9 dny

Končíš bakalářské / magisterské studium v oboru počítačových věd, informačních systémů a techniky a chceš už do praxe? Zajímá tě oblast IT a řízení rizik?

Hledáme mladé IT auditory, kteří posílí náš úspěšný tým v ČSOB se sídlem v Praze. Přidej se k nám!

Náplň práce :

Budeš od začátku jednat s profesionály v rámci firmy a řešit s nimi svěřené úkoly

Nahlédneš do komplexních interních procesů a pochopíš fungování bankovní instituce

Seznámíš se s moderními ICT technologiemi používanými v bankovnictví

Naučíš se auditní metodologii a mezinárodní standardy, budeš mít možnost získat mezinárodní certifikace

Naučíš se používat naše sofistikované nástroje, díky kterým děláme audit rychle a moderně

Naučíš se zpracovávat a analyzovat výstupy ze systémů a formulovat závěry v souladu s auditní metodologií

Co je pro nás důležité :

Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Chuť cestovat, komunikovat a být v kontaktu s lidmi

Schopnost zamyslet se nad problémem a samostatně navrhnout řešení

Chuť neustále se učit novým věcem

Alespoň ukončené bakalářské studium

Zájem o IT technologie, bezpečnost, řízení rizik a sledování nových trendů v těchto oblastech

Co nás zaujme :

Zkušenosti s prací v auditu nebo v IT odděleních

Znalost standardů např. ITIL, COBIT, ISO27000, PRINCE

Co nabízíme :

Velmi zajímavou práci na plný úvazek

Spolupráci s kolegy v rámci mezinárodní finanční skupiny

Flexibilitu při plánování práce umožňující skloubení práce a soukromého života

Práci v kolektivu lidí, kteří si dokáží společně užít jak práci, tak čas mimo kancelář

Komplexní školicí program zaměřený na oblast IT bezpečnosti a na provádění auditů

Zajímavé finanční ohodnocení a bohaté zaměstnanecké výhody

Moderní pracovní prostředí s dobrou dopravní dostupností

Termín nástupu : ihned

Zajímá tě víc? Přihlaš se a popovídej si s manažerem pozice osobně nebo přes Skype.

Benefity

Dovolená 5 týdnů, zdravotní volno / sickday, 13. plat, bonusy / prémie, příspěvek na penzijní / životní připojištění, sleva na firemní výrobky / služby, stravenky / příspěvek na stravování

Vysokoškolské / univerzitní