Business consultant/ka
Ollero s.r.o.
Ostrava, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Ollero s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : 28. října 207 / 49, Ostrava 2 (Ostrava), 70200
  • Přidáno : 19.7.2018
  • Obchodní zástupci :

    Místo výkonu práce : 28. Října 207 / 49, 702 00 Ostrava

    Kontakt : Lenka Mazurková, životopisy zasílat na E-mail : lenka ollero.cz.

    Ollero je Google partner, tvoříme weby, eshopy a digitální marketing, který vydělává. Díky metodě datadriven tvoříme strategické dlouhodobé partnerství s našimi klienty.

    Koho hledáme :

  • Hledáme ambiciózního člověka, který nám pomůže ještě víc posílit naši pozici na trhu a nebojí se výzev
  • Pokud rádi mluvíte s lidmi a umíte jim prodat svůj názor
  • Pokud jste navíc zodpovědným a organizovaným týmovým hráčem
  • A pokud taky umíte být časově flexibilní, samostatní a máte ŘP
  • Náplň práce :

  • Každodenní jednání s potenciálními klienty, ale i s těmi, kteří uz našimi klienty jsou
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Reportování a práce s CRM, které Vám pomůže oslovit správné klienty ve správnou chvíli
  • Sebezdokonalování se jak v obchodu, tak v digitálním světě. Chceme, ať onlinu rozumítel a pomáháte klientům s jejich podnikáním
  • Nabízíme :

  • s klienty tvoříte opravdu dlouhodobé partnerství
  • klademe důraz na vzdělávání - pořádáme pravidelná školení, kde obchodníci sdílejí své zkušenosti a zároveň dostávají neustále školení od odborníků z oboru
  • Do práce budete chodit do moderních kanceláří v historickém centru Ostravy
  • společné akce, sportovní akce
  • Pracovat budete s
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)