TECHNIK/MONTÉR VÝTAHŮ
AC Jobs
Královéhradecký kraj
před 12 dny

Rozumíte zdvihacím zařízením a máte platnou vyhlášku č. 50 / 1978 Sb.? Jste fyzicky zdatný? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobce výtahů a eskalátorů hledá posilu na pozici : TECHNIK / MONTÉR VÝTAHŮ (28-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola a kompletace materiálu
  • Montáž výtahu podle metod koncernu
  • Oživení zařízení
  • Výměna starého zařízení za nové
  • Spolupráce s montéry a mistrem
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ elektro - obor výtahová technika vítán
  • Platnou vyhlášku č. 50 / 1978 Sb. 6 (výtahář 5)
  • Fyzickou zdatnost a manuállní zručnost
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • ŘP sk. B - výhodou
  • Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna - "sick days"
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Vstup zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
  • Mobilní telefon iPhone i k soukromým účelům
  • Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace / certifikace
  • Práce ve stabilní a silné společnosti
  • Místo výkonu : region Karlovy Vary, region České Budějovice, region Liberec
  • Nástup : ihned
  • Požádat