Jsi talent?
Alza.cz a.s.
Praha
před 5 dny

Jsme Alza a to, že je nás všude vidět a jsme jedničkou na poli české e-commerce znamená, že máme ve svých řadách schopné a zkušené lidi, kteří společně táhnou za jeden provaz.

Talentovaných a nadšených lidí není nikdy dost ! Třeba hledáme právě tebe, nebo někoho z tvého okolí.

Můžeš u nás pracovat na různých odděleních a naučit se všemu možnému. Od řízení projektů i lidí, přes plánování strategií marketingových kampaní či zalistovávání a nákupu nových produktů na e-

shop až po nastavování PPC i display reklam.

Záleží na tom, co bys rád / a dělal / a a kam tě to táhne. Začít můžeš na juniorní pozici a během pár měsíců se vyšvihnout výš.

To chceme i my, protože rozvoj je důležitý !

Pošli nám odpovědi na tyto otázky :

1) Co tě baví?

2) Co chceš v budoucnu dělat?

3) Jaké oddělení je ti z těch našich nejblíže?

4) Jaká pozice se ti z výčtu pozic líbila?

5) Co se toužíš naučit?

A přilož životopis nebo odkaz na LinkedIn. My pak vymyslíme, kam se nám ve firmě hodíš nejvíce, aby to byl win-win.

PS : Pozice není nástupní, ale vybereme ti podle tvých odpovědí a podle naší nabídky to, kam tě budeme směrovat. )

Hledáme u tebe : selský rozum,umíš trojčlenku a spočítáš zlomky,dokážeš se rychle učit a chceš se učit novým věcem,máš nadšení do nějakého oboru a chceš v něm být opravdu dobrý,jsi týmový hráč, protože víš, že společně zvládneme více, Co u nás najdeš : jsme parta lidí, se kterými se rád uvidíš i po práci,nemáme dresscode a za pár dní si s tebou většina z nás bude s radostí tykat,hodně z nás studuje a kloubíme studium se školou,máme neformální firemní kulturu a jsme otevřeni neotřelým nápadům, které tě necháme realizovat,možnost osobnostně i pracovně vyrůst u nás není otázkou mnoha let, jde to mnohem rychleji,interní systém vzdělávání a externí kurzy jsou pro nás důležité, protože mít přehled je výhodou,pracujeme v kancelářích se živými stromy, solnou jeskyní, posilovnou, lezeckou stěnou, saunou a kavárnou, kde se budeš cítit dobře,samozřejmě i další benefity jako zaměstnanecké slevy, jazykové vzdělávání, příspěvky na stravování, karta MultiSport benefit a podobně.

Průběh výběrového řízení :

Výběrové řízení má různý počet kol a to podle toho, kterou pozici vám vybereme na základě vašich očekávání a zároveň zkušeností.

Obvyklá bývají kola 2 - jedno testové, druhé pohovor. )

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost