IT SPECIALIST 3RD LEVEL
AC Jobs
Brno
před 8 dny

Chcete se podílet na projektu pro "kanceláře budoucnosti"? Máte zkušenosti s administrací Linuxového prostředí a skriptování či síťová infrastruktura Vám nejsou cizí?

Nepromarněte svoji šanci pracovat na projektu, který má budoucnost!

Pracovní náplň

  • Nastavení a monitoring infrastruktury interního systému
  • Nasazení a podpora aplikací
  • Komunikace se zahraničními supportními týmy
  • Troubleshooting, práce s ticketovacím nástrojem
  • Vedení dokumentace
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického zaměření
  • Pokročilá znalost OS Linux (Ubuntu výhodou)
  • Zkušenosti se skriptováním (Bash)
  • Znalost virtualizačních technologií (KVM, QEMU)
  • Zkušenosti s SQL, PostgreSQL (Mongo DB výhodou)
  • Zkušenosti s nástrojem Active directory výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Propracovaný systém dalšího vzdělávání
  • Možnost účastnit se inovativního projektu
  • Účast na zahraničních workshopech a školeních
  • Spolupráci v rámci mezinárodního týmu
  • Teambuildingové akce min. 2x do roka
  • Požádat