SAP Enterprise Architect
Groupe CGI inc.
Prague, Czech Republic
před 6 dny

Tipo de empleo : Jornada Completa

Descripción de la oferta :

Do největšího týmu SAP konzultantů zaměřených na oblast energetiky v ČR hledáme zkušeného kolegu na pozici SAP Enterprise Architect.

Chcete se podílet na vytváření řešení pro giganty na českém trhu? Čtěte dále!

Sus futuros deberes y responsabilidades :

  • Účast na projektech implementace SAP v roli architekta
  • Poradenství, návrh a implementace architektury rozsáhlých informačních systémů
  • Zastupování společnosti CGI na klíčových jednáních se zákazníky
  • Spolupráce s account manažery na nových obchodních příležitostech
  • Analýza potřeb, cílů a procesů zákazníka a návrh jejich pokrytí IT systémy
  • Spolupráce na tvorbě nabídek
  • Návrhy a dohled nad všemi aspekty řešení informačních systémů
  • Komunikace s konzultanty spolupracujícími na projektu a jejich metodické vedení
  • Sdílení znalostí se spolupracovníky
  • Kontinuální vzdělávání se
  • oblasti SAP odpovědnost za znalost stávajících a nových technologií, jejich trendů a dopadů na jednotlivé zákazníky
  • Calificaciones requeridas para tener éxito en este rol :

  • Několikaleté zkušenosti v oblasti poradenství, návrhu a implementace architektury informačních systémů, především na platformě SAP ERP, u různých zákazníků
  • Znalost portfolia produktů SAP a metod integrace SAP s dalšími systémy, metod návrhu a implementace uživatelského rozhraní, workflow, datových skladů, reportingu a báze
  • Věcná znalost SAP ERP modulů
  • Použití non-SAP produktů a technologií v oblasti portálů, datových skladů, ETL, mobility, integrace, ESB
  • Alespoň základní zkušenost s vývojem ABAP
  • Znalosti a zkušenosti v oblasti Datawarehousing a Business intelligence vítány
  • Schopnost kombinovat různé počítačové platformy při návrhu architektury (hardware i software)
  • Analytické a strukturované myšlení, technické zaměření
  • Přístup orientovaný na zákazníka
  • Dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v různorodých týmech
  • Co nabízíme?

  • Účast na zisku společnosti (Profit Participation Plan)
  • Firemní akciový program (Share Purchase Plan)
  • Služební automobil k soukromým účelům
  • Profesní rozvoj postavený na certifikovaných vzdělávacích programech
  • Možnost působení na zahraničních projektech
  • 25 dní dovolené
  • 3 sickday
  • Plně hrazená krátkodobá nemoc (šest týdnů v roce)
  • 105 CZK stravenky
  • Benefit plus program - 900 CZK / měsíc
  • Firemní snídaně 1x za měsíc
  • Bonus za doporučení
  • A mnoho dalších!
  • Qué esperas de nosotros? :

    At CGI we call our employees members because all who join CGI are building their own company - one that has grown to 68,000 professionals located in 40 countries.

    Founded in 1976, CGI is a leading IT and business process services firm committed to helping clients succeed. We have the global resources, expertise, stability and dedicated professionals needed to achieve results for our clients - and for our members.

    CGI offers a competitive compensation package with opportunities for growth and professional development. Benefits for our permanent members include a paid time-

    off program and profit participation and stock purchase plans.

    We wish to thank all applicants for their interest and effort in applying for this position, however, only candidates selected for interviews will be contacted.

    No unsolicited agency referrals please.

    WE ARE AN EQUAL OPPORTUNITY EMPLOYER.

    Has sido referenciado para esta posición?* Si No E-mail del referenciador* Nombre del referenciador Apellido del referenciador Marcando esta casilla, das tu conformidad para contactar al member de CGI que te ha referenciado y confirmar dicha referencia, asi como información adicional.

    Para proceder con una referencia, debes proporcionar dicha authorización. Si no estas deacuerdo, por favor elimina el email del member de CGI.

  • Este campo es obligatorio.
  • Požádat