Údržba forem
VITRABLOK, s.r.o.
Duchcov, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Nástup možný ihned! Vhodné i pro absolventy. Mzda uvedena bez směnných příplatků. Popis pracovní činnosti : -třídění formového materiálu na opravu a leštění -

pískování, tryskání a leštění formového materiálu -obsluha chromovací linky a zneškodňovací stanice Požadavky : Vyučen v technických oborech Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost a svědomitost Jedná se o střídače ve směnném provoze. Benefity (13.

plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč / měsíčně, +5 týdnů dovolené, stravovací poukázky 1000Kč / měsíčně, roční odměna, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity).

případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail : kariera sevesglassblock.com nebo se hlašte telefonicky nebo osobně PO-PÁ 8 : 00 - 15 : 00 hod.

na čísle : 417 818 221 (Vitrablok Duchcov).

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost