PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY
AC Jobs
Havlíčkův Brod
před 4 dny

Máte vzdělání technického směru a znalost principů štíhlé výroby? Mluvíte anglicky a chcete si najít práci, při které budete i cestovat?

Vždycky jste chtěl / a pracovat jako PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR ve výrobní společnosti? Pokud ano, pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti strojírenství hledá nového kolegu / kolegyni na pozici : PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY -

PRŮMYSLOVÉ INŽENÝRY (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zlepšování procesů ve výrobě
  • Provádění analýz
  • Využívání nástrojů štíhlé výroby
  • Normování práce
  • Spolupráce s oddělením výroby a s technology
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru průmyslové inženýrství
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientaci v nástrojích štíhlé výroby, normování práce apod.
  • Analytika a samostatnou osobu, která se nebojí cestování
  • Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Příspěvky na stravování
  • Peněžní bonusy
  • Příspěvky na volný čas
  • Požádat