technická podpora pro rusky mluvící klienty
Nelson Services, s.r.o.
Praha, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Nelson Services, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Hvězdova 1716 / 2b, Praha 4 (Praha), 14000
  • Přidáno : 13.7.2018
  • Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech :

    MVP : Hvězdova 1716 / 2b, Praha 4

    Kont. os. : Jana Šaldová, tel. : 778 881 731, kariera nelsonservices.cz

    Do oddělení hledáme cílevědomé kolegy a kolegyně s perfektní ruštinou.

    Náplň práce :

    telefonická komunikace s klienty

    navazování a rozvíjení vztahů s klienty

    osobní jednání s klienty v kancelářích společnosti

    zajišťování klientské podpory

    realizace marketingových kampaní cílených na klienty

    Nabízíme :

    nástupní plat 15.000,- Kč měsíčně +bonusy

    průběžné navyšování fixu během 1. roku až na 35 000 Kč měsíčně

    bonusy na čtvrtletní a roční bázi

    pracovní telefon, PC

    možnost profesního růstu v rámci mezinárodní struktury

    kompletní zaškolení, podporu a asistenci

    přidělené zdroje klientů z kampaní

    velmi dobrý kolektiv

    komfortní pracovní prostředí (vč. občerstvení, cafeterie a relaxační zóny)

    teambuildingové akce v ČR i zahraničí (Kypr, Řecko, Rakousko, Německo)

    uplatnění pro absolventy nebo uchazeče bez praxe v oboru

    Požadujeme :

    znalosti ruštiny na úrovni rodilý mluvčí (C2)

    ukončené SŠ / SOU vzdělání

    uživatelskou znalost práce na pc a internetu

    drive a ambicióznost

    zájem o finanční a kapitálové trhy vítán

    Vybrané uchazeče budeme brzy kontaktovat s pozvánkou k osobnímu pohovoru, na kterém získají kompletní informace o dané pozici, finančním ohodnocení a možnostech kariérního růstu.

    Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním a použitím poskytnutých osobních dat společností v souladu se zákonem č.

    101 / 2000 Sb. o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

    Vyžadované vzdělání : ÚSV