PODPORA PÉČE O ZÁKAZNÍKA
AC Jobs
Pardubice
před 3 dny

Jste komunikativní, pro-zákaznicky orientovaná osobnost a máte všeobecné znalosti v oblasti IT? Nedělá Vám problém poradit, ale máte rádi svůj klid?

Hledáme komunikativního kolegu, či kolegyni, kteří budou pracovat z domova a poradí si s klienty převážně telefonicky v rámci podpory stravovacího softwaru, který vyvíjíme a jsme v tomto vývoji nejlepší na trhu!

Pracovní náplň

  • Telefonická podpora zákaznického centra
  • Analýza problému a nabídka řešení
  • Instalace stravovacího softwaru
  • Zaškolování klientů
  • 4x do měsíce výjezd za klientem
  • Co požadujeme?

  • SŠ pozice je vhodná i pro absolventy
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Uživatelská znalost IT
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Zkušenost se zákaznickou péčí výhodou
  • Co nabízíme?

  • Práce až full time home office
  • Zázemí prosperující společnosti
  • Motivující platební ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Požádat