CAD / CAM Specialista - bonusy prémie aj.
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Teplice, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách která v posledních několika letech zažila značný nárůst přijme do svého kolektivu Konstruktéra.

Nabízíme : - nadstandardní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností - bonusy od společnosti (vánoční a letní bonusy 5 týdnů dovolené jazykové kurzy dotované stravování.

  • rodinné benefity (vánoční balíčky příspěvky na den otců květiny na dny matek...) - možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy -
  • moderní pracovní prostředí - přístup k nejmodernějším technologiím - zázemí stabilní a prosperující společnosti.

    Popis pozice : - návrhy a realizace nových konstrukčních řešení výrobků a nových konstrukčních řešení - dodržením specifikace dané zákazníkem -

    zajištění podpory obchodního oddělení při prvotním návrhu technického řešení - komunikace se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky v průběhu vlastní realizace -

    provádění technických výpočtů analýzy navrhovaných řešení pomocí výpočetní techniky a porovnávání s technickým zadáním -

    vypracování a kompletace výrobní technické dokumentace - předání k realizaci do výroby a provádění změnového řízení - místo pracoviště : Teplice.

    Požadujeme : - SŠ / VŠ technického směru - konstrukční praxe podmínkou - PC uživatelsky znalost AutoCAD XPPS MS Projekt -

    technická způsobilost představivost a tvořivé myšlení - řidičský průkaz skupiny B znalost NJ / AJ výhodou.

    Kontakt : zuzana.wolfova jobleader.cz tel : 778761551 Vzdělání : vysokoškolské, bakalářské, vyšší odborné, SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek