Technický/á pracovník/ice - elektrotechnik/čka
Federal-Mogul Friction Products a.s.
Kostelec nad Orlicí, CZ
před 10 dny
source : Easy-prace.cz

Kontakt zasláním životopisu na e-mail marcela.sladkova fmmotorparts.com nebo telefonicky PO - PÁ od 7 : 00 do 15 : 00 hod.

Požadujeme : - vysokoškolské vzdělání popř.

stř.

odborná škola s maturitou (v oboru elektro) - praxe min.

3 roky ve vrobním podniku (na pozici projektant elektro popř.

údržba strojních zařízení budov) - zkouška z vyhlášky 50 / 1978 Sb.

6,8 popř.

10 - orientace v systému technických norem (ČSN) a nařízení vlády (např.

NV 118 / 2016 Sb., NV 117 / 2016 Sb., NV č.

176 / 2008 Sb.) - znalost předpisů pro provádění revizí elektro strojních zařízení popř.

budov - základy automatizace PLC, MaR - základní znalosti techniky pohonů, motory, frekvenční měniče - důslednost, zodpovědnost, systematický přístup -

samostatnost, schopnost rozhodovat - znalost anglického jazyka - středně pokročilý - práce na počítači - pokročilý (základy AutoCad či jiný SW pro kreslení el.

schémat) Hlavní činnost funkce - dohled a přejímka investičních akcí pro servisní zařízení v oblasti elektro z hlediska bezp.

předpisů, funkčnosti, správnosti dokumentace a návaznosti na údržbu - udržování dokumentace rozvodné soustavy včetně promítání změn vyvolaných novými projekty a její následná aktualizace -

spolupráce při opravě poruch na řídících systémech servisních zařízení popř.

výrobních strojů (odsávání, VZT jednotky, kamerový systém, energetická zařízení NN atd.) - zadávání a vyhodnocování revizí vč.

návrhů na nápravná opatření - řízení externích dodavatelů elektro při investiční výstavbě a údržbě servisních zařízení - provádění analýz při změně ČSN / NV, vyhodnocování dopadů a příp.

návrh změn stávajících postupů Nabízíme : - zázemí stabilní zahraniční společnosti - 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost