plavčík/plavčice
KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o.
Chomutov, CZ
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : němčina aktivně angličtina aktivně
  • lokalita : Boženy Němcové 552 / 32, Chomutov 1 (Chomutov), 43001
  • Přidáno : 30.8.2018
  • Plavčíci, strážci pláží :

    Dostavte se k osobnímu jednání po předchozí telefonické domluvě na tel. č. : +420 774 245 398 na adresu : Městské divadlo, Boženy Němcové 552 / 32, 430 01 Chomutov, v čase od 8.00 do 15.30 hod.

    Místo výkonu práce - Oddychové a relaxační centrum, Mostecká 5887, 430 01 Chomutov

    Náplň práce

  • dozor nad provozem bazénu v zájmu bezpečnosti a ochrany zdraví koupajících se osob
  • poskytování první pomoci, záchrana tonoucích se osob a zabezpečování příjezdu lékařské služby
  • dohled na plynulý průběh plaveckých závodů a ostatních akcí
  • kontrola dodržování provozního řádu
  • Požadavky

  • dobrou fyzickou kondici a zdatnost v plavání
  • příjemné vystupování při komunikaci s návštěvníky centra
  • znalost zdravovědy, dovednost při záchraně tonoucích se osob a poskytování první pomoci
  • znalost anglického či německého jazyka (nutné domluvit se s návštěvníky centra)
  • samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu a schopnost rychlého reagování
  • platné osvědčení o získání kvalifikace plavčík
  • Nabízíme

  • zajímavé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním a příjemném pracovním prostředí Oddychového a relaxačního centra Aquasvět v Chomutově
  • zázemí stabilní městské organizace s příležitostí podílet se na jejím úspěšném vývoji
  • stravenky, dovolená navíc a jiné firemní benefity
  • Předpokládaný nástup do zaměstnání : dohodou

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)