Finanční manažeři
GS CONSULTING a.s.
Praha-Lysolaje, CZ
před 11 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha PRVNÍ KONTAKT e-mailem na : jana.linhartova gs-co.eu UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY : Pracovní poměr na dobu od 1.

4.2017 do 31.12.2019, s předpokládaným prodloužením na neurčito nebo po dobu platnosti modré karty.

Jedná se práci v jednosměnném provozu, ale v rámci benefitů lze domluvit pružnou pracovní dobu. Náplň práce : - zajišťování maximalizace aktiv prostřednictvím monitorování a zavádění finančních politik, postupů, kontrol a systémů hlášení.

 • Odpovědnost za řízení celé finanční oblasti včetně účetnictví v rámci Evropy. - Spolupráce v oblasti aktivit rozvoje podnikání v zemích Asie (Singapur, Filipíny) Požadavky : Min.
 • VŠ vzdělání v oboru účetnictví nebo finance. Přibližně 5-8 let zkušeností z oblasti účetnictví / finančního řízení. Minimálně 1 rok praxe s řízením financí z oblasti jihovýchodního regionu.

  Obchodní dovednosti. Vynikající vyjednávací dovednosti, schopen poradit si ve stresových situacích. Vůdčí osobnost, týmový hráč.

  Velmi dobrá znalost práce na PC (Excel!). CPA nebo obdobná licence. Plynulá AJ v mluvené i písemné formě, kantonský, tagalogový nebo cebuanský jazyk velkou výhodou

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost