DĚLNÍCI DO RUČNÍ VÝROBY
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
, Česká republika.
před 16 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe
 • Přidáno : 26.7.2018
 • Montážní dělníci ostatních výrobků :

  DĚLNÍCI DO RUČNÍ VÝROBY - Místo výkonu práce : Beroun, Loděnice. Požadavky : praxe z výrobní společnosti výhodou, zájem o dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a zodpovědnost.

  Náplň práce : vkládání přípravného materiálu nebo obrubků do nástroje nebo upínacího zařízení v seřizovacím stroji, opracovávání materiálu nebo obrubků podle pracovní karty, kontrola výrobků a ukládání do výrobku do přepravky.

  Doplňující informace : směnnost - ranní / odpolední (6 : 00-14 : 00 hod., 14 : 00-22 : 00 hod.). Zaměstnanecké výhody : doprava z Příbrami zajištěna, příspěvek na dopravu, po zkušební době se plat navyšuje dle pracovního výkonu až o 24%, příplatek za práci v noci 25%, příplatek za práci o víkendu 50%, stravenky 100 Kč, 22 dní dovolené, bonusy, prémie (věrnostní a přítomnostní prémie -

  max. 50% hrubé mzdy), příspěvek na životní pojištění. Kontakt : telefonicky.

  Vyžadované vzdělání : Bez vzdělání

  Hrubá mzda : 16 200 Kč

  Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost