Jste obchodník tělem i duší? Toto je nabídka pro Vás
Business Success, spol. s r.o.
Ostrava, CZ
před 8 dny
source : SUPERKARIERA.CZ

Kdo jsme?

Business Success, spol. s r.o. je vzdělávací společnost, zabýváme se semináři a konzultacemi a předáváme svým klientům nástroje pro efektivní fungování firmy.

S klienty pracujeme komplexně a pomáháme jim v tom, aby byli ještě úspěšnější. V České republice působíme od roku 1996 a máme bohaté zkušenosti s fungováním firem na českém trhu.

Zakládáme si především na praxi, proto všichni naši konzultanti i trenéři jsou aktivními obchodníky. Díky tomu mohou našim klientům předat skutečně funkční nástroje, které nesou v praxi výsledky.

Máte obchod už v malíčku a na obchodním jednání Vás už téměř nic nepřekvapí?

Jinak řečeno "víte, že umíte prodávat"?

tom případě hledáme Vás!

Jsme tréninková a školicí firma, která se specializuje na trénování obchodníků, na zlepšovaní výkonnosti obchodních týmů a zvyšovaní prodeje ve firmách.

Naši klienti od nás očekávají špičkový trénink svých obchodníků od špičkových školitelů.

Do našich řad hledáme obchodníka, který toho v obchodě už mnoho dokázal a dosáhl prokazatelných výsledků!

Ukažte i u nás, že jste obchodník s velkým "O", který umí prodávat a dveře ke kariéře školitele seminářů pro obchodníky máte u nás dokořán otevřené.

Vše, co budete potřebovat k práci v našem byznysu, Vás naučíme.

Těšíme se na Vás.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost